Стильний друшлак, кремового кольору, виготовлений зі сталі покритий емаллю , цинком та хромованим покриттям
Розміри:
Висота: 13 см
Діаметр: 22 см
Догляд:
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Дуршлаг |
| Материал | Сталь |
| Диаметр | 22 мм |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 13 мм |
| Ручка | Две |
| Ножки/подставка | Есть |
| Цвет | Бежевый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴









