Ця каструльна має чисту і просту конструкцію і проста у використанні. Нержавіюча сталь і широке дно роблять його швидким нагріванням, а температуру можна легше регулювати в залежності від типу приготованої їжі.
Продукт підходить для всіх типів плит/плит, включаючи індукційну плиту.
Ручки горщиків призначені для зменшення передачі тепла.
Каструля виготовлена з нержавіючої сталі - міцної і легкої в догляді.
Широке дно з краєм робить горщик ідеальним для використання як на газових, так і на індукційних плитах.
Товсте дно з одного шару алюмінію, розташованого між двома шарами нержавіючої сталі. Забезпечує рівномірний і енергозберігаючий розподіл тепла, що знижує ризик опіку і прилипання їжі.
Завдяки геніальному дизайну ручок, ви можете вставити менші горщики в більші з тієї ж серії. Вони займають дуже мало місця, тому ви можете помістити в шафу інші свої речі.
Горщик має округлий інтер'єр, що полегшує змішування та збивання.
Горщик і каструля мають кришки з нержавіючої сталі. Завдяки цьому тепло залишається в посуді, вміст швидше кип'ятить, а споживання енергії менше.
Продукт виготовлений повністю з металу, тому ви можете використовувати його в духовці.
Використання кришки робить вміст горщика вариться швидше, завдяки чому ви економите час, енергію та гроші, зменшуючи при цьому свій вплив на навколишнє середовище.
Отвір для пари знижує тиск у посудині, що запобігає переварюванню їжі.
Страви можна готувати при низькій температурі і економити електрику, тому що горщики з нержавіючої сталі добре поглинають тепло і зберігають його надовго.
Дві ручки полегшують підняття посуду.
Матеріали: нержавіюча сталь
Догляд:
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній плиті.
Можна використовувати на вітрокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній плиті.
Можна використовувати в духовці.
РОЗМІРИ:
Об'єм: 8.0 л
Діаметр: 24 см
Висота: 19 см
Довжина, включаючи ручки: 33 см
Висота з кришкою: 24 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр кастрюли | 24 см |
| Высота кастрюли без крышки | 19 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 21 см |
| Тип дна | Многослойное |
| Внешнее покрытие | без покрытия |
| Крышка | нержавеющая сталь |
| Ручка | Нержавеющая сталь |
| Мерная шкала | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Тип плиты | Стеклокерамическая, Индукционная, Газовая, Электрическая |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Объем | 8 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 1.62 кг |
| Диаметр под крышку | 24 см |
| Утолщенное дно | Нет |
| Использование в духовке | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Подарочная упаковка | Нет |
- Цена: 1 606 ₴






Отправка с 30 мая 2026