
Термос глечик кремово-білий , 1,6л Ікеа TAGGÖGA Taggoga 905.413.53
940 ₴
- Под заказ
- Код: 905.413.53
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термос глечик кремово-білий , 1,6л Ікеа TAGGÖGA 905.413.53
Вам не потрібно економити на гарячих напоях, коли у вас є шведська «фіка» вдома або на пікніку. Цей великий термос має стильний дизайн, який добре вписується в будь-яке оточення – і робить так, що вам не загрожує наливання з порожнього в марне!
Термос TAGGÖGA має солідний розмір, тому вам не потрібно економити на гарячих напоях.
Простий у використанні, тому що для наливання не потрібно виймати.
Ручка забезпечує зручне і надійне захоплення.
Простий, але красивий дизайн, який ви можете підібрати до посуду, який ви вже маєте вдома.
Підтримує теплу/холодну температуру вмісту до 6 годин.
Розміри:
Висота: 30 см
Об'єм: 1.6 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип термоса | Питьевой |
| Объем | 1.6 мл |
| Помповый механизм | Да |
| Материал корпуса термоса | Пластик |
| Материал колбы | Пластик |
| Цвет | Бежевый |
| Ручка | Есть |
| Время сохранения тепла | 6 час |
| Время сохранения холода | 6 час |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Вес | 930 г |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴




