Гра прокол з молоточком Ікеа UPPSTÅ 605.138.89
Ваша дитина може бити в цей блок за бажанням. А коли всі кілочки будуть вбиті – переверніть і почніть знову. Він мотивує дитину грати з тобою або друзями і вчить чекати своєї черги.
Вбивання кілочків - це чудова забава і хороша вправа для зап'ястя. Ваша дитина може вибрати, щоб забивати кілочки в ряд або в одному кольорі.
Розвиває рухові здібності та координацію рука-око.
Серія UPPSTÅ була створена, щоб допомогти дитині вчитися і відкривати. Включає в себе різні лісові фігури, натхненні нашими скандинавськими корінням.
У цьому віці діти вчаться всіма почуттями. Структури, звуки, а також різні кольори та візерунки посилюють відчуття дитини під час гри.
У наборі: 1 пробивачка, 1 дерев'яний молоток і 8 кольорових кілочків.
Кожна частина ретельно перевірена і витримує кидання, удар і жування вашою дитиною.
Розміри
Довжина: 24 см
Ширина: 10 см
Висота: 14 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Количество составных элементов | 10 шт. |
| Инклюзивные игрушки | True |
| Возраст | От 18 мес |
| Материал | Дерево |
| Тип | Рамка-вкладыш |
| Размеры | |
| Высота | 14 см |
| Ширина | 10 см |
| Вес | 170 г |
| Длина | 24 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 14 мм |
| Длина упаковки | 22 мм |
| Высота упаковки | 5 мм |
- Цена: 684 ₴






