
Стійка для одягу з регульованою висотою Ікеа RIGGA 502.316.30
1 375 ₴
- Готово к отправке
- Код: 502.316.30
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ви можете легко налаштувати висоту відповідно до своїх потреб, тому що вішалка для одягу може бути встановлена на 6 рівнях.
На полиці в нижній частині є місце для коробок або 4 пари взуття.
Обидва кінці вішалки також виконують функцію гачків – ідеальне місце для більш тривалого одягу та сумок.
Містить колеса
Підходить до продуктів серії SKUBB.
Тільки для використання в приміщенні.
Рейка для одягу/ Основа: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Оздоблювальна накладка / Пластикова накладка: Поліпропіленовий пластик Додаткова злитка: сталь, оцинкована Вставка: армований поліамідний пластик ДоглядПротріть тканиною, змоченою делікатним миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною
Розміри
Ширина: 111 см
Глибина: 51 см
Мінімальна висота: 126 см
Максимальна висота: 175 см
Максимальне навантаження: 35 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1110 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Высота | 1750 мм |
| Вес | 5.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 375 ₴


