Контейнер для харчових продуктів Ікеа UTBJUDA 005.186.58
Цей контейнер для обіду з можливістю розміщення один на інший, може рости разом з вашими потребами – просто додайте нові елементи. Візьміть його з собою і насолоджуйтеся домашнім обідом або закусками на роботі, в школі або на природі.
Використовуйте цю коробку для сніданку, яку можна покласти одна на одну, щоб взяти з собою обід або закуски на роботу або в школу.
Ідеально підходить для таких страв, як макарони або салат, тому що їжа зберігається окремо в двох шарах.
Ви можете створити кілька шарів і насолоджуватися більшим простором, будуючи вгору за допомогою додаткових модулів.
Містить: 1 коробка 0,2 л і 1 коробка 0,6 л.
У контейнері для обіду не можна зберігати супи або рідини, оскільки він не герметичний.
Кришка/контейнер: Поліпропіленовий пластик Ущільнення: синтетична гума ДоглядМожна використовувати в холодильниках і морозильних камерах
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри
Висота: 9 см
Довжина: 17 см
Ширина: 12 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Бежевый |
| Объем | 800 л |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 90 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Производитель | IKEA |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
- Цена: 370 ₴





Отправка с 03 июня 2026