Тортівниця, підставка для торта Ікеа KRISPIG 203.364.07
Візьми свою випічку на пікнік! Ця ємність для торта має одну гладку сторону і одну з глибокими канавками. Завантажте його ласощами, покладіть кришку і підніміть за ручку. Делікатеси в хороших руках.
Лоток має подвійну функцію. Одна, гладка сторона, для більших тортів, як торти, а інша, з канавками, для меншої випічки, наприклад, кекси.
Чотири засувки утримують кришку на своєму місці, щоб контейнер міг безпечно переноситися.
Матеріали:
Поліпропіленовий пластик ДоглядМожна використовувати в мікрохвильовці
Можна використовувати в холодильниках і морозильних камерах
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри:
Висота: 17 см
Діаметр: 36 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | IKEA |
| Цвет | Белый |
| Длина | 36 мм |
| Высота | 17 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Диаметр | 36 мм |
| Габаритные размеры | |
| діаметр | 36 см |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴




Отправка с 03 июня 2026