
Дерев"яна іграшка рахівничка лічило Ікеа UNDERHÅLLA 605.066.76
990 ₴
- Под заказ
- Код: 605.066.76
Отправка с 30 мая 2026Дерев"яна іграшка рахівничка лічило Ікеа UNDERHÅLLA 605.066.76
За допомогою цього лічильника ваша дитина може самостійно і грати, відкривати візерунки та кольори або практикувати додавання та віднімання. Чудовий навчальний інструмент як для дітей у дитячому садку, так і для початкової школи.
Допомагає дитині вивчити абстрактні математичні поняття простим і візуальним способом.
10 рядів по 10 намистин в кожному. Щоб допомогти дитині навчитися рахувати, намистини також позначені кольором у групах по 5.
Розвивається координація рухів і логічне мислення
Простий у використанні - і простий у зберіганні, оскільки його можна скласти.
Кожна частина ретельно тестується, тому ви можете бути впевнені, що лічильник безпечний у використанні.
Елемент серії UNDERHÅLLA – освітніх та класичних іграшок, які допомагають дітям пізнати букви, навчитися рахувати та читати годину на годиннику, а також зрозуміти зв'язок між формами та балансом.
Матеріали
Дерев'яний елемент(и): твердий бук, безбарвний акриловий лак Намина: твердий бук, пофарбований акриловий лак, безбарвний акриловий лак Дріт: сталь, оцинкована Пластикове кріплення: поліамідний пластик Шнур: 100% поліестер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Игровой тренажер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 1250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Ширина упаковки | 370 мм |
| Высота упаковки | 30 мм |
- Цена: 990 ₴



