Дитячий столик стіл Ікеа MAMMUT білий 503.651.77
Міцні та легкі меблі MAMMUT легко витримають примхи погоди та навіть найдикіші забави. Відмінне рішення для використання на вулиці і легко чистити, коли пора рухатися всередину.
Меблі легка, але стабільна, і дитина може переносити її з кімнати в кімнату або виносити в сад.
Він також ідеально підходить для використання на вулиці, оскільки виготовлений з матеріалів, стійких до дощу, сонця, снігу та бруду.
Легкий монтаж - просто з'єднайте елементи між собою клацанням миші.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик ДоглядПротріть тканиною, змоченою делікатним миючим засобом.
Протирати чистою сухою тканиною
Довжина: 77 см
Ширина: 55 см
Висота: 48 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Количество дополнительных полок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | пластик |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 5 кг |
| Длина столика | 770 мм |
| Глубина столика | 550 мм |
| Высота столика | 480 мм |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 760 ₴






