М"яка іграшка АКУЛА, 55 см
Маленькі акули швидко вчаться бути незалежними і піклуватися про себе. Вашій дитині це займе трохи більше часу, але з цим плюшевим другом кожен день, повний розвитку та навчання, буде трохи безпечнішим.
Акули можуть плавати і пірнати глибоко відразу після народження. Як буде з цим маленьким м'яким ведмедиком, невідомо, але з невеликою підбадьоренням він може наважитися зануритися – в пральну мальну мальну.
Всі плюшеві іграшки гарні для обіймів і втіхи, вони також люблять ігри і пустощі. Крім того, вони заслуговують на довіру і пройшли тести безпеки.
Наповнення всередині цієї плюшевої іграшки зроблено з переробленого поліестеру - тому що ми дбаємо про навколишнє середовище і наше майбутнє так само, як і ви і ваші діти.
Ми знаємо, що наші плюшеві іграшки повинні витримати багато років любові. Тому ми вибрали правильні матеріали, вишивали очі, провели суворі випробування на прання – і переконалися, що вони не містять шкідливих хімічних речовин.
Легко підтримувати чистоту і свіжість, тому що плюшеву іграшку можна прати в пральній машині.
Тканина: 100% поліестер Наповнення: 100% поліестер - трубчасті нитка (100% перероблені) ДоглядПрати в пральній машині макс. 40°C, програма делікатна.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушарці, при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не хімчистка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бирюзовый |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 54 см |
| Длина | 100 см |
| Вес | 0.65 г |
| Стирка | Машинная |
| Состояние | Новое |
- Цена: 350 ₴




