
ДИТЯЧЕ КОМП'ЮТЕРНЕ ОФІСНЕ КРІСЛО ІКЕА ÖRFJÄLL orfjall 105.018.84
2 420 ₴
- Готово к отправке
- Код: 105.018.84
Дитяче комп'ютерне офісне крісло в сірому кольорі
Високоякісний поролон зробить крісло комфортним протягом багатьох років.
Регульована висота сидіння забезпечує комфортне положення.
Дитяче офісне крісло, яке регулюється по висоті і повертається на потрібну висоту.
Запобіжні коліщатка мають гальмівний механізм із датчиком тиску, який утримує крісло на місці, коли ви встаєте, і автоматично відпускається, коли ви сідаєте.
Матеріали
Ковпачки для коліс/кришок/камер: Поліпропіленовий пластик
Каркас сидіння та спинки: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, багатошаровий клеєний шпон
подушка сидіння: поліпропіленовий нетканий матеріал
Підкладка, спинка:Пінополіуретан 30кг/м3
Піна, сидіння: Пінополіуретан 35кг/м3
Верхня пластина/ втулка зірчастої основи/ ніжка зірчастої основи:сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Розсувна колонка: поліамідний пластик, ацеталь пластик
Тканина: 100% поліестер
Рекомендовано для дітей від 8 років
Випробувано до : 110 кг
Ширина : 53 см
Глибина : 53 см
Максимальна висота : 83 см
Ширина сидіння : 39 см
Глибина сидіння : 34 см
Мінімальна висота сидіння : 38 см
Максимальна висота сидіння : 49 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Наличие спинки | Да |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота подлокотников | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 530 мм |
| Глубина кресла | 340 мм |
| Высота с учетом спинки | 830 мм |
| Вес кресла | 7 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 39 мм |
| Глубина сиденья | 34 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
- Цена: 2 420 ₴



