Стелаж з контейнерами Ікеа TROFAST 895.744.67
Весела і міцна серія меблів для зберігання і організації іграшок, сидіння, гри і відпочинку.
Рама має ряд канавок, тому ви можете вставити коробки і полиці в будь-якому місці - і переставляти в будь-який час.
Низький предмет меблів з місцем для зберігання, пристосований до росту дитини. Дітям легше дістатися і прибрати свої речі.
Дітям потрібне місце для гри - і гарне місце для зберігання іграшок, таких як TROFAST - серія міцних дерев'яних рам і легких пластикових контейнерів, які дитина може легко висунути, перемістити і відкласти назад.
Напрямні в комплекті.
Матеріали:
Рама: Корисний шар: ДСП, паперова плівка, пластиковий край
Напрямна ящика: Поліпропіленовий пластикКонтейнер:Поліпропіленовий пластик
Догляд:Контейнер: Протріть тканиною, змоченою делікатним миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Цей продукт складається з декількох частин:
Контейнер сірий , 3шт розміром 42*30*23см
Контейнер білий, 3шт розміром 42*30*10см
Рама стелаж білого кольору розміром 99*44*56см
Розмір :
Ширина: 99 см
Глибина: 44 см
Висота: 56 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Количество внешних полок | 6 шт |
| Количество внутренних полок | 6 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый рамух, Белый эмаль |
| Производитель | IKEA |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП покрытая пластиком |
| Фасады | ДСП покрытая пластиком |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 99 мм |
| Высота шкафа | 56 мм |
| Глубина шкафа | 44 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 99 мм |
| Глубина стеллажа | 56 мм |
| Высота стеллажа | 44 мм |
| Комплектация | |
| Внутренний ящик | 6 шт |
- Цена: 4 854 ₴/комплект




Отправка с 30 мая 2026