
Комплект постільної білизни Ікеа VÄNKRETS Vankrets 105.047.26
1 350 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 105.047.26
Отправка с 30 мая 2026Комплект постільної білизни Ікеа VÄNKRETS 105.047.26
Приваблива постільна білизна- в комплекті підодіяльник і наволочка в крапочки контрастного рожевого кольору. Тканина з суміші бавовни та віскози, яка забезпечує рівномірну температуру під час сну протягом ночі, тож ваша дитина прокидається бадьорою.
Ми знаємо, що шкіра дитини надзвичайно чутлива, але вам не варто хвилюватися. Цей продукт протестований і не містить речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Підодіяльник із застібкою-блискавкою внизу.
Кількість ниток: 152
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Догляд:Усадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Плотность | 152 г/м2 |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Горошек |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 80 % |
| Вискоза | 20 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 1 350 ₴/комплект




