
Комплект дитячих меблів столик + 2 стільці Ікеа LÄTT Latt LATT 501.784.11
2 185 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 501.784.11
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект дитячих меблів столик + 2 стільці Ікеа LÄTT 501.784.11
З цим столом і стільцями ви можете легко створити постійний куточок мистецтва та ремесел для вашої дитини. Рамки виготовлені з масиву сосни та мають верхню поверхню з білої фольги, яку легко витирати.
Їх невеликі розміри роблять їх особливо корисними в невеликих кімнатах або кімнатах.
Матеріали:
Стільниця/сидіння: ДВП, фольга паперова
Рама/Ніжка: Масив сосни
Догляд: Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.Розміри:
Довжина столу : 63 см
Ширина столу : 48 см
Висота столу : 45 см
Ширина сидіння : 28 см
Глибина сидіння : 28 см
Висота сидіння : 28 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 63 мм |
| Глубина | 48 мм |
| Высота | 45 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП покрытая пластиком |
| Опоры | дерево |
Информация для заказа
- Цена: 2 185 ₴/комплект




