
Постіль постільна білизна космос AFTONSPARV 105.540.28
1 273 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 105.540.28
Отправка с 30 мая 2026Комплект постільної білизни - космос AFTONSPARV 105.540.28
Біла постільна білизна із суміші бавовни та віскози з чорними космічними кораблями та ракетами серед планет, місяців та зірок має особливу місію – зробити дитяче ліжко неймовірно затишним. Мрія маленьких космонавтів.
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Ми знаємо, що шкіра дитини надзвичайно чутлива, але вам не варто хвилюватися. Цей продукт протестований і не містить жодних речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Створено у співпраці з дітьми під час ігор, під час яких вони ділилися своїми ідеями та думками. Приймаючи рішення, ми враховуємо їхню думку, адже це робить нашу продукцію кращою. Як не поглянь, а діти тут експерти!
З нашою космічною колекцією AFTONSPARV, яка включає іграшки, текстиль і світильники, ми хочемо надихнути дітей і пробудити їхню цікавість.
У комплекті: 1 підодіяльник (150х200 см) і 1 наволочка (50х60 см).
Кількість ниток: 152
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Догляд:Усадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Розміри
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Плотность | 152 нит/см2 |
| Цвет | Белый |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 80 % |
| Вискоза | 20 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Тематика декора, рисунка | Космос |
- Цена: 1 273 ₴/комплект






