
Комплект постільної білизни Ікеа JÄTTELIK Jattelik 504.641.15
1 606 ₴
- Готово к отправке
- Код: 504.641.15
Комплект постільної білизни Ікеа JÄTTELIK
М'яка і приємно прохолодна наволочка з динозаврами різних кольорів і форм. Тканина, виготовлена з міцних натуральних матеріалів, ліоцелю та бавовни зі стійких культур, упакована в тканинний мішок із відходів після виробництва.
Ваша дитина буде мати комфортну температуру для сну вночі, тому що ліоцелл вбирає та відводить вологу зі шкіри дитини.
Матеріал щільний, що робить постільну білизну надзвичайно довговічною.
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Кількість ниток: 166
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали
50% ліоцел, 50% бавовна ДоглядУсадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Кількість ниток : 166/дюйм²
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Плотность | 166 г/м2 |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Животные |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Тип ткани | Хлопок |
| Пол | Унисекс |
| Назначение | Для кровати |
| Тип | Комплект белья |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 50 % |
| Тенсел | 50 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 1 606 ₴





