
Комплект постільної білизни постіль Ікеа NATTJASMIN 200*200см 104.426.01
3 904 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 104.426.01
Отправка с 30 мая 2026Постільна білизна Ікеа NATTJASMIN
Як мрія - шовковиста ніжна підковдра з прекрасним блиском. Атласна тканина з найм'якшої пряжі ліоцеллю та екологічно чистої бавовни. Натуральні матеріали, ніжні до шкіри.
Атласна постільна білизна із суміші ліоцеллю та бавовни надзвичайно м’яка та приємна для сну, а завдяки блиску гарно виглядає на ліжку.
Суміш ліоцеллю та бавовни вбирає та відводить вологу, забезпечуючи комфорт під час сну.
Ґудзики утримують ковдру на місці.
Кількість ниток: 310
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Продукт підходить для використання в невеликих готелях, пансіонатах і гостьових будинках, оскільки його дизайн і матеріал оптимізовані для частого використання та прання.
Продукт перевірений на горючість і відповідає вимогам стандарту EN ISO 12952-1.
Матеріали: 60% бавовна, 40% ліоцелл
Догляд:Усадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Розміри:
Кількість ниток : 310/дюйм²
Кількість наволочок : 2 шт.
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 310 г/м2 |
| Цвет | Бежевый |
| Тематика декора, рисунка | Полоска |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 60 % |
| Тенсел | 40 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 3 904 ₴/комплект




