Корзина для білизни з ротангу.
Ручне плетіння ротанга надає кожному кошику BRANÄS індивідуальний і природний характер. Стійка конструкція витримує багато прань, а внутрішній мішок можна зняти та випрати.
Пластикові ніжки захищають кошик для білизни від вологи.
Кожен кошик для білизни витканий вручну, що робить його унікальним.
Вміщує до 9 кг білизни
Матеріали
Основні частини/нижня панель:ротанг, прозорий акриловий лак Підсилення рами/з’єднувач:сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Рама:сталь Гвинт:сталь, оцинкована Вставити гайку/основу:Поліетиленовий пластик Частина тканини:100% поліестер Розміри:Ширина : 41 см
Глибина : 41 см
Висота : 60 см
Ємність : 80 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Ротанг |
| Объем | 80 л |
| Крышка | Есть |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 41 см |
| Ширина | 41 см |
| Высота | 60 см |
| Вес | 4 г |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 2 670 ₴




Отправка с 30 мая 2026