
Органайзер офісний на робочий стіл Ікеа DRÖNJÖNS Dronjons 004.288.27
855 ₴
- Под заказ
- Код: 004.288.27
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Органайзер, який допоможе вам тримати все в порядку, від ручок і канцелярського приладдя до флешок і зарядних пристроїв.
Засіб можна використовувати у всьому будинку, навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад у ванній.
Матеріали:
Головна частина: сталь, порошкове фарбування
захист від подряпин: 100% поліестер
Догляд
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою сухою тканиною.
Ширина: 25 см
Глибина: 20 см
Висота: 20 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 20 см |
| Цвет | Белый |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Ручки | Нет |
| Форма | Квадратная |
| Крышка | есть |
| Вес | 1.14 г |
| Материал | Ткань |
| Тип | Контейнер |
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴






