Возик на колесиках, білий
Ідеально підходить для використання на кухні, у ванній або там, де вам потрібен додатковий простір для зберігання.
Возик можна використовувати по-різному, як додаткову робочу поверхню на кухні, практичне місце для зберігання в передпокої або тумбочку в спальні.
Міцна конструкція та колеса дозволяють легко переміщати возик та використовувати її будь-де. Завдяки своїм невеликим розмірам він також підходить у вузьких місцях.
Цей товар перевірено на відповідність нашим найсуворішим стандартам на стабільність, довговічність і безпеку, щоб витримувати щоденне використання у вашому домі протягом багатьох років.
Добре знати: Включає колеса
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Матеріали:
сталь, порошкове фарбування
Догляд:
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким засобом для миття посуду або милом, якщо необхідно.
Навантаження/рівень: 11 кг
Довжина: 50,5 см
Ширина: 30 см
Висота: 83 см
Максимальне навантаження: 33 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Комплектация колесиками | 4 шт |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | IKEA |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Регулировка размера | Нет |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 30 мм |
| Глубина этажерки | 50.5 мм |
| Высота этажерки | 83 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 2 128 ₴








Отправка с 30 мая 2026