
Крісло комп’ютерне дитяче для діток рожеве Ikea ÖRFJÄLL orfjall 704.417.69
2 556 ₴
- Под заказ
- Код: 704.417.69
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитяче комп'ютерне крісло, яке регулюється по висоті і повертається на потрібну висоту.
Запобіжні коліщатка мають гальмівний механізм із датчиком тиску, який утримує крісло на місці, коли ви встаєте, і автоматично відпускається, коли ви сідаєте.
Високоякісний поролон зробить крісло комфортним протягом багатьох років
Регульована висота сидіння забезпечує комфортне положення.
Ковпачки для коліс/кришок/камер: Поліпропіленовий пластик
Каркас сидіння та спинки: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, багатошаровий клеєний шпон
подушка сидіння: поліпропіленовий нетканий матеріал
Підкладка, спинка:
Пінополіуретан 30кг/м3
Піна, сидіння:
Пінополіуретан 35кг/м3
Верхня пластина/ втулка зірчастої основи/ ніжка зірчастої основи:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Розсувна колонка:
поліамідний пластик, ацеталь пластик
Тканина:
100% поліестер
шар зносу:
100% поліестер
Догляд- рамка
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть сухою тканиною.
Чистіть м’якою тканиною, змоченою у воді.
Незнімна кришка
Легкі плями можна видалити засобом для чищення м’яких меблів або губкою, змоченою у воді чи слабкому мильному розчині.
Випробувано до: 110 кг
Ширина: 53 см
Глибина: 53 см
Максимальна висота: 83 см
Ширина сидіння: 39 см
Глибина сидіння: 34 см
Мінімальна висота сидіння: 38 см
Максимальна висота сидіння: 49 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Наличие спинки | Да |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Регулировки кресла | |
| Глубина сиденья кресла | Нет |
| Высота спинки кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Поворот подлокотников вокруг своей оси | Да |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 53 мм |
| Глубина кресла | 53 мм |
| Высота с учетом спинки | 83 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 38 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 49 мм |
| Вес кресла | 7 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 39 мм |
| Глубина сиденья | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 556 ₴





