Ikea LUSTIGT полиця для іграшок
Цей настінний стелаж може вмістити як великі, так і дрібні предмети, оскільки полиці можна переміщати вбік. Є навіть 3 невеликі драбини, щоб речі піднімалися і спускалися.
Ви можете легко відрегулювати настінну полицю відповідно до своїх потреб і вільного простору, оскільки її можна переміщати вбік.
Матеріали:
Панель приладів: березова фанера
сходи: - Поліетиленовий пластик
Догляд- Протріть сухою тканиною
Ширина: 37 см
Глибина: 6 см
Висота: 37 см
Навантаження на полицю: 400 г
навантаження/контейнер: 2 кг
Загальна ширина: 63 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 5 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Наличие дверок | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Ширина (длина) полки | 37 мм |
| Глубина полки | 6 мм |
| Высота полки | 37 мм |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴


Отправка с 30 мая 2026