Полиця у ванну виготовлена з оцинкованої сталі, яка є міцною та стійкою до корозії.
2 зручні гачки для підвішування щіток або губок.
2 полиці з краями запобігають падінню пляшок на підлогу.
Матеріали: сталь, оцинкована, поліефірне порошкове покриття
Догляд:Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною
Розміри:
Ширина : 24 см
Глибина : 11 см
Висота : 53 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Цвет покрытия | Серебро |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 24 мм |
| Глубина | 11 мм |
| Высота | 53 мм |
Информация для заказа
- Цена: 636 ₴

