
Набір постільної білизни футбол м"ячики Ікеа SPORTSLIG 304.913.27
1 015 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 304.913.27
Комплект постільної білизни з принтом м'ячі.
Вкомплект входить підодіяльник розміром 150*200см та наволочка розміром 50*60см.
Ця постіль обов’язково подарує вашому футбольному фанату міцний сон. Суміш бавовни та віскози дуже м’яка та забезпечує рівномірну температуру під час сну, тож ваша дитина прокидається бадьорою та почувається професійним футболістом.
Підодіяльник надзвичайно м’який і комфортний для шкіри вашої дитини, оскільки екологічно чиста бавовна була змішана з віскозою – ідеальне поєднання для міцного нічного сну.
Ми знаємо, що шкіра дитини надзвичайно чутлива, але вам не варто хвилюватися. Цей продукт протестований і не містить жодних речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Підодіяльник із застібкою-блискавкою на подолі.
Кількість ниток: 152
Кількість ниток — це кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше тканина.
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Догляд:Усадка: максимум 4%.
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Прати разом із речами подібного кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і застібніть блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Кількість ниток : 152/дюйм²
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 152 нит/см2 |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Спорт |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 80 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Карман наволочки | На молнии |
- Цена: 1 015 ₴/комплект



