
Підодіяльник і наволочка, візерунок повітряна куля Ikea BUSENKEL постільна білизна 150*200 см 805.178.34
855 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 805.178.34
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект помтільної білизни Ікеа BUSENKEL, 805.178.34
В комплекті підодіяльник розміром 150*200 см, наволочка розміром 50*60 см. Простирадло продається окремо.
Повітряні кульки тут, там і скрізь — на щастя, вони не лопаються, коли приходить час стрибнути в ліжко й відпочити під цією м’якою підодіяльником із екологічно чистої бавовни.
Матеріали- 100% бавовна
Догляд:
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Прати разом із речами подібного кольору.
Не відбілювати.
Можна сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Плотность | 122 г/м2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴/комплект



